RAKA YAPI İNŞAAT

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Her projenin en ufak köşesi bile özel olarak tasarlanıp hem binaların estetiği ve çevreye uyumu hem de kapınızın kolundan, asansör tuşuna kadar birçok detayı sizler için düşünüp hayata geçiriyoruz.

Santimetrekarelerle çalışarak, ince düşünülmüş, yaşam alanları üretiyoruz. İsteklerinizin tam karşılığını verebilecek ve sosyal yaşamı sürdürebileceğiniz Toplu konut projelerini hayata geçirmekteyiz.

İş Dünyasının günümüz koşulları ve teknolojinin hayatımıza kazandırdığı boyut ve konfor doğrultusunda altyapıdan bilişim alanlarına kadar geniş kapsamlı çözümler güvenli ve kaliteli İş Merkezleri inşa etmekteyiz.

Yapılacak yapının planları, dış görünüşü, kitlelerin birbirleriyle oranı, iç tertipleri ve tüm ayrıntıları hakkında bilgi veren mimari projelerle, İstekleriniz doğrultusunda Hızlı, kaliteli ve güvenli projeler oluşturuyoruz.

MİSYONUMUZ

Çağdaş yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap veren, insanların yaşam alanlarına kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, inşaat sektöründe ekonomik, estetik ve güvenliği bir arada sağlayan, kaliteli üretim ve yaşanabilir çevre yaratma çabasında olan firmamız; yapı alanında kalıcı çözümler sunan bir kuruluş olmuştur. Daha modern çağdaş yapılar üretmek için sektördeki gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en etkin şekilde kullanmak prensiplerimiz arasındadır.

VİZYONUMUZ

Hizmet ettiğimiz toplum için en güvenilir ve sağlıklı olanı bir noktada buluşturarak, değişimlere ayak uyduran, kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz bu anlayış içinde çalışmaktadır. Yaptığımız projelerdeki amacımız insan hayatını kolaylaştıran huzur dolu güvenli mekanlar üretmektir.

İŞ SAĞLIĞI

Raka Yapı İnşaat, çalışılacak en güvenli ve en emniyetli iş yeri olmanın peşindedir. "Herkes evine emniyetle döner" düşüncesi, iş sağlığı ve güvenliği politikamızın temel unsurudur. Sorumluluk sahibi bir işveren olarak bizi daha profesyonel ve daha verimli kılan sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlama amacını gütmekteyiz. Yüksek iş sağlığı ve güvenliği standartları uygulamakta ve sürekli olarak sağlık ve güvenlik yönetimi politikalarımızı geliştirmekteyiz. İlk önceliğimiz, sıfır kazadır. Güvenilir bir risk analizi ve proaktif bir iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi ile kazaların önüne geçmekteyiz. Çalıştıkları süre boyunca çalışanlarımıza iş sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma eğitimleri almakta ve uygulamaktayız. Tüm çalışanlarımızı oluşturduğumuz iş sağlığı, güvenlik ve çevre prosedürlerine uymaları konusunda teşvik etmekteyiz. Aylık olarak yapılan sağlık, güvenlik ve çevre yönetimi toplantılarında ayın en emniyetli çalışanlarına teşvikler verilmektedir. İşlemlerimizi uluslararası standartlara ve yerel sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Sürekli olarak iş sağlığı ve güvenliği performansımızı artırmakta ve çalışanlarımıza iş kazası sigortası yapmaktayız.